START-UP

Ürün fikrinizi hayata geçirebilmek için ihtiyacınız olan her şey...

Start-up destek hizmetimiz, siz girişimcilerin var olan ürün fikirlerini bitmiş fiziksel ürünlere çevirmek için ihtiyacınız olan tüm fiziki ve entelektüel bilgiyi sağlıyor.


İster yatırım arayışlarınız, ister patent başvurularınız, isterseniz de seri üretim için hazırlayacağımız teknik araştırma ve mühendislik faaliyetleriyle tüm ürün fikirlerinizde sizlerle birlikte ürün geliştirme çalışması yapmaktan mutluluk duyacağız. Sizi mühendislik dalının zorluklarıyla uğraştırmayıp hayalinizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz.


Ürün geliştirme ihtiyacı birçok farklı alanda olabileceği için bizler de çok kritik noktalarda kendi sektöründe uzmanlaşmış, protokol imzaladığımız, güvenilir iş ortaklarımızdan destek alıyoruz.

Gizlilik, prensiplerimizin başında geliyor. Yürüttüğümüz projelerin ticarileşene kadar gizliliğinin korunması da bu rekabet ortamında çok önemli.


Ürün geliştirme yüksek dikkat ve disiplin gerektiren ciddi bir iş. Tulga’nın varoluş amaçlarından bir tanesi de proje sahiplerinin bu ciddi teknik detaylarla boğuşup iş fikrinden vazgeçmesini engelleyerek gerçekten ülkemize değer katacak olan girişimleri hayata kazandırmaktır. Fikirlerinize saygı duyuyoruz ve onları korumak için buradayız. Bu sebeple çıksa çok satar dediğiniz “gece yarısı ağlayan bebeğinizi otomatik olarak sallayacak beşik” fikriniz için artık kime geleceğinizi biliyorsunuz.