DEĞERLER

İş Ahlakı

Ata mesleği zanaatkârlık olan bir ailenin günümüz teknolojilerini kullanan yeni nesliyiz. Üç asır önceki mesleki bilgi şu an geçerliliğini yitirse bile müşteriye dürüst olarak hizmet etme anlayışını devam ettiriyoruz.


Değer Yaratan

İhtiyaç duyulan çalışmanın daha ötesine giderek ek faydalar bulmaya çalışırız. Yaratıcı fikirler geliştirilmesine destek oluruz. Müşterilerimize ve kendi çalışanlarımıza fark yaratan seçenekleri bulup öneririz. Önceliğimiz daha çok satmak değil daha çok değer yaratmaktır.


Samimiyet

Her yeni proje müşterilerimiz ve bizim için yeni bir heyecan kaynağıdır. Bu süreçte karşılıklı olarak değer kazanacağımızı bilerek birbirimizi geliştirecek bilgi ve tecrübeyi paylaşırız. Bunun yanında oluşabilecek aksaklıkları da paylaşarak karşılıklı güven sağlarız. Müşterilerimizle kurduğumuz ilişkilerde onlarla aynı takımda olduğumuzu düşünerek hareket ederiz. Böylece onlar takım arkadaşlarımız olurlar. İşimizi seviyoruz bu sebeple “nasıl yardımcı olabiliriz” düşüncesiyle hareket ederek uzun vadeli ilişkiler kurma gayesindeyiz.


Sorun Çözücü

Yaratıcı fikirler ne yazık ki yanlış yaklaşımlarla değer kaybediyor ya da çöpe atılıyor. Her proje sürecinde, karşılaşılacak problemlere çözüm odaklı yaklaşırız. İhtiyaçları ve sorunları derinlemesine irdeleyerek alternatif çözümler bulup yaratılan değeri kendimize, müşterilerimize ve topluma kazandırırız.


Yenilikçi (Inovatif)

Mevcut sistemleri ve çözümleri tekrarlamanın ürüne, müşterimize ve bize değer katmayacağını biliyoruz. Her projemizde en az bir yenilik olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden çalışanlarımız sürekli olarak yenilikleri araştırmaktadır. Böylece elimizden gelenin en iyisini değil daha fazlasını sunarız.


Gizlilik

Özellikle yenilikçi AR-GE çalışmalarında kızışan rekabet ortamından ötürü yapılan faaliyetlerin gizliliğinin üst düzeyde tutulması gerektiğinin farkındayız. “Gizlilik Anlaşması” ile karşılıklı olarak tüm çalışmaları koruma altında yürütürüz.