HAKKIMIZDA

Tulga; start-up girişimlerden ISO500 firmalarına kadar geniş bir müşteri yelpazesinde yenilikçi, arzu edilen, sorun çözen, imal edilebilir tasarım yapan ve bunu üreten, müşterilerine endüstriyel tasarım, mekanik tasarım, prototip imalatı, imalat mühendisliği alanlarında profesyonel hizmet veren çok disiplinli %100 Türk sermayeli, inovatif ürün geliştirme firmasıdır.


Kontrolümüzdeki tüm yetenek ve kaynaklarımızı müşterilerimize inovatif, yenilikçi, sorun çözen ve sorunsuz üretilebilen ürünler yapabilmek için kullanıyoruz. Hızla gelişen teknoloji sebebiyle de yeni yatırımlar yapmaya devam ediyoruz.


Müşterilerimiz bizi tercih ediyor çünkü daha çok inovasyona ve daha iyi ürünlere ihtiyaçları var. Daha da önemlisi bu isteklerini hızla gerçekleştirecek becerikli bir ekip arıyorlar. Ekibimiz farklı sektörlerde kanıtlanmış başarıya sahip tasarım mühendisliği yeteneğiyle endüstriyel ürün tasarımı yeteneğini bir potada eriterek sizlere yenilikçi ve üretilebilir çözümler sunmaktadır.


Tulga olarak amacımız; müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurarak endüstrimizin inovasyon ve yaratıcılık düzeyini arttırmak, oluşturduğumuz yeni değerlerle mühendislik yeteneğimizi daha ileri taşımak ve bunun yanında en uygun çözümler sunarak en yüksek kalitede ürünler çıkmasına yardım etmektir.