KULLANICI SÖZLEŞMESİ VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu site, TULGA tarafından işletilmektedir. Bu siteyi kullandığınızda, aşağıdaki koşul ve hükümleri kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşul ve hükümleri kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanmaya derhal son vermelisiniz. Site politikası Şirket yapısı “TULGA” bu sitenin işletmecisidir. Site genelinde, aksi belirtilmedikçe "TULGA", "biz" ve "bizim" ifadeleri metin içinde uygun olduğu ölçüde TULGA 'yı ifade etmektedir.


Bağlantılar

Bu sitede diğer sitelere bağlantılar bulunmaktadır. Bu bağlantılar size kolaylık sağlamak amacıyla ve içerdikleri bilgilere ulaşabilmeniz için ek bir yol olarak verilmiştir. Diğer sitelerdeki tüm bilgiler tarafımızdan incelenmemiştir ve diğer sitelerde yer alan içerikten ve bu sitelerde sunulan hiçbir ürün veya hizmetten sorumlu değiliz. Bu bağlantılara yer verilmiş olması, onların bu sitenin içeriğini veya TULGA'nın yaklaşımını veya politikalarını destekledikleri veya onayladıklarını göstermez. Üçüncü şahısların siteleri, TULGA 'nın mutabık olduğu veya olmadığı bilgiler içerebilir. Diğer sitelere ait bağlantıların dahil edilmesi, bağlantısı verilen sitelerin içeriğinin onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantısı verilen siteleri kullanışınızda farklı koşul ve hükümler uygulanabilir.


Sitenin Amacı

Bu site, TULGA hakkında genel bilgi sağlamak, faaliyetlerini duyurmak amacıyla işletilmektedir.


Bu sitedeki bilgilerin doğruluğu, eksiksiz oluşu ve güncelliği

Bu sitedeki malzemenin doğru olması için harcanan çabaya rağmen, hala hatalar olması mümkündür. Dolayısıyla, bu sitede ya da bu site aracılığıyla kullanımınıza sunduğumuz bilginin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumluluk sahibi değiliz. Bu sitede verilen malzemeler, sadece genel bilgi amaçlıdır ve temel veya daha doğru, daha eksiksiz ve daha güncel bilgi kaynaklarına başvurulmadan önemli kararlar vermek için tek kaynak olarak kullanılmamalı veya bunlara güvenilmemelidir. Bu sitede verilen bilgileri esas almanız durumunda risk size aittir. Bu sitede bazı tarihi bilgiler yer alabilir. Tarihi bilgiler güncel olmayabilir ve size sadece referans olarak verilmiştir. Sitenin içeriğini önceden haber vermeksizin, istediğimiz zaman değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz.


Bu sitedeki malzemelerin kullanılması

Bu site (tüm içeriği dahil olmak üzere), TULGA 'nın veya onun temsil ettiği kuruluşların mülkiyetindedir. Aksi açıkça belirtilmedikçe bu sitede dolaşmanıza ve bu sitedeki malzemelerin kopyalarını sadece kişisel, ticari olmayan amaçlarınız doğrultusunda yazdırmanıza ve bilgisayarınıza yüklemenize, yazdırdığınız veya bilgisayarınıza yüklediğiniz materyaldeki telif hakkı uyarılarını veya diğer uyarıları kaldırmadığınız sürece izin veriyoruz. Aksi halde bu sitedeki herhangi bir materyali herhangi bir şekilde veya yöntemle kopyalamayacağınızı, sergilemeyeceğinizi veya nakletmeyeceğinizi kabul etmektesiniz. Ayrıca bu sitedeki herhangi bir materyali, web üzerine yükleyerek (upload) veya başka bir şekilde elektronik olarak ulaşılabilir kılmak da dahil olmak üzere, herhangi bir şekilde veya ortamda değiştirmeyeceğinizi, satmayacağınızı, yayınlamayacağınızı veya dağıtmayacağınızı da kabul etmektesiniz.


Ticari Markalar

Bu sitede, TULGA 'nın ve temsil ettiği şirketlerin malı olan veya lisansına sahip oldukları ticari markalar ve hizmet markaları yer almaktadır. Bu sitede ayrıca üçüncü kişilere ait olan ticari markalar veya hizmet markaları da yer alabilir. Tüm bu ticari markalar, ilgili sahiplerinin malıdır ve ticari marka sahibinin önceden verdiği yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde bunları kullanmamayı veya sergilememeyi kabul etmektesiniz.


Ziyaretçi Mahremiyeti

Bu sitenin ziyaretçilerinin gizliliğini koruma hususunda kararlıyız. Buna göre, bu sitede kendileri gönüllü ve bilinçli olarak sağlamadıkları sürece ziyaretçilerden kişisel tanıtım bilgisi toplanmamaktadır. Sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız otomatik olarak bize IP (İnternet Protokolü) adresinizi ve belirli diğer bilgileri (tarayıcınızın tipi dahil) gönderir. Bu IP adresini ve diğer bilgileri sitemize erişim izni vermek veya siteyi idare etmek için kullanabiliriz. Bu sitenin bazı kısımlarında; talep ettiğiniz bilgileri size temin edebilmemiz için adınızı, adresinizi, şehrinizi, eyaletinizi, posta kodunuzu veya diğer bilgileri sağlamanızı isteyebiliriz. Bu bilgileri vermek zorunda değilsiniz, ancak bunlar olmaksızın talep ettiğiniz bilgileri size temin edemeyiz. Site, ayrıca bizimle elektronik posta veya başka şekillerde iletişim kurabilmenize imkân veren belirli özellikler içerebilir. Bir elektronik posta özelliği temin edilmiş ve siz de bunu kullanmayı seçmişseniz bize e-posta adresinizi sağlamış olursunuz. Başka bir kişisel bilginin verilmesini teşvik etmiyoruz; eğer kişisel kimlik bilgilerinizi bize vermek için bu iletişim özelliklerini kullanmayı seçerseniz sorumluluğu kabul etmiş olursunuz (bir e-posta mesajının metnine adınızı ilave etmek gibi). Bize herhangi bir kişisel bilginizi temin ettiğinizde, bu bilgileri bilerek ve gönüllü olarak verdiğinizi göstermiş olursunuz. Söz konusu bilgileri pazarlama amaçları için kullanmayacağız ancak bize gönderdiğiniz e-posta adreslerine yanıt verebilir ve söz konusu bilgileri size siteyle ilgili en son konuları bildirmek dahil olmak üzere herhangi bir TULGA hizmetinin herhangi bir işi için kullanabiliriz.

Bize temin ettiğiniz kişisel bilgilerin gizli olmasını sağlamaya çalışacağız. Temin ettiğiniz kişisel bilgileri kanun gerektirmedikçe veya sizin bu politikaları ve federal, devlet veya yerel kanunları ihlal ettiğinize dair iyi bir sebebimiz yoksa TULGA ve bize hizmet sağlayan ilgili taşeronlar (söz konusu durumda ifşa edilecek bilgiler sadece hizmetin sağlanmasıyla ilgili olacaktır) haricinde kişilere satmayacağız, kiralamayacağız, ticaretini yapmayacağız veya başka bir şekilde ifşa etmeyeceğiz. Ancak bununla birlikte, İnternet üzerinden gönderdiğiniz e-postaların başkaları tarafından okunabileceği gerçeğini dikkate alarak gizli kalmasını istediğiniz bilgileri e-posta ile göndermeyin.

Birçok şirket gibi biz de web sitemizde "cookie" teknolojisi kullanabiliriz. Bu teknoloji bize, sitemizi daha önce ziyaret edip etmediğinizi veya yeni bir kullanıcı olup olmadığınızı ve sitemizde hangi malzemeyi görüntülediğinizi bildirebilir. Kullanabileceğimiz "cookie" teknolojisi sizin hakkınızda herhangi kişisel bir bilgi veya sizinle temasa geçebilmemiz için herhangi bir yol sağlamaz ve bu teknoloji bilgisayarınızdan herhangi bir bilgi almaz. Ayrıca; sitenin belirli kısımlarına gelen ziyaretçilerin sayısı ve sıklığı gibi siteyle ilgili bazı kullanım bilgilerini de topladığımızdan haberdar olmalısınız. Bu veriler toplu halde kullanılmakta ve herhangi bir kişisel bilgi içermemektedir.

Bu siteyi kullandığınızda kişisel kimlik bilgilerinizin tarafımıza iletilmesine ve burada tarif edildiği şekilde kullanılmasına razı olmuş sayılırsınız.

Bu gizlilik politikasının sadece bu site için geçerli olduğuna, farklı gizlilik politikaları olabilen başka siteler için geçerli olmadığına dikkat ediniz.


Verdiğiniz Diğer Bilgiler

Bu sitedeki iletişim özelliklerini kullanarak kişisel kimlik bilgilerinizin haricinde, site ve ürün konusundaki önerilerinizi, reklamla ilgili görüşlerinizi veya benzer başka bilgileri sağlamanız durumunda, söz konusu bilgiler bize ait olacağından, size herhangi bir bedel ödemeksizin, seçeceğimiz herhangi bir şekilde bu bilgileri kullanabilir, yeniden üretebilir, çoğaltabilir, değiştirebilir, dağıtabilir ve ifşa edebiliriz.


Sorumsuzluk kaydı

Bu sitenin kullanımından doğacak riskler size aittir. Bu site "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" esasına göre hazırlanmıştır. Siteye, herhangi bir kısmına veya özelliğine olan erişiminizi, herhangi bir zamanda kısıtlama veya iptal etme hakkımız saklıdır.

TULGA, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk için ima edilmiş garantiler dahil olmak üzere, ifade edilmiş veya ima edilmiş hiçbir garanti vermemekte olup sitedeki bilgilerin ihlal edici olmadığına; siteye olan erişimin kesintisiz ve hatasız; siteye erişimin güvenli veya sitedeki bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olacağına dair hiçbir garantiyi kabul etmediğini açıkça ifade eder.

Bu siteden herhangi bir malzemeyi bilgisayarınıza yüklerseniz tüm takdir yetkisi ve risk size aittir. Söz konusu malzemenin bilgisayarınıza yüklenmesi sonucunda bilgisayar sisteminizde oluşabilecek hasardan veya veri kaybından sadece siz sorumlu olursunuz.

TULGA 'dan yazılı veya sözlü olarak edindiğiniz veya siteden edindiğiniz hiçbir bilgi ve tavsiye herhangi bir garanti teşkil etmez.


Sorumluluğun sınırlandırılması

Uygulamadaki kanunlar tarafından izin verildiği ölçüde ne TULGA, ne de ilgili bağlı veya yan kuruluşları veya diğer içerik sağlayıcılar sizin bu siteyi veya bu sitedeki bağlantılar üzerinden başka bir siteyi kullanmanız veya kullanamamanız veya bize gönderdiğiniz e-posta mesajları sonucunda gerçekleştireceğimiz veya gerçekleştiremeyeceğimiz müdahalelerle ilgili veya bunların sonucunda oluşabilecek doğrudan, dolaylı, tesadüfi, özel, sonuç olarak oluşan cezai veya diğer hasarlar için sorumlu değildir. Bunlara arızadan kaynaklanan kayıplar, ihmaller, kesilmeler, kusurlar, gecikmeler, bilgisayar virüsleri, kar kaybı, veri kaybı, izinsiz giriş ve iletişim ve verilerinin değiştirilmesi ve diğer maddi ve maddi olmayan kayıplar dahildir.

Bu sınırlama; hasarlar ister bir sözleşmenin koşulları altında, bir ihmalin sonucunda, isterse başka bir şekilde iddia edilmiş olsun ve hatta bizim veya temsilcilerimizin bir ihmali bulunsun veya söz konusu hasarların olasılığı konusunda haberdar edilmiş olalım, mutlaka uygulanır.


Sizin sorumluluğunuz

Sitenin veya siteyi size veya başkalarına ileten sistemlerin teknik olarak aksamasına sebep olursanız, bu aksama sonucunda doğacak tüm yükümlülük, maliyet ve masrafların (avukat masrafları dahil) sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz.


Diğerlerinin Fikri Mülkiyet Hakları

Diğerlerinin de fikri mülkiyet haklarına saygı göstermekteyiz ve siz ziyaretçilerimizden de aynısını beklemekteyiz. İşinizin telif haklarını ihlal edecek bir şekilde kopyalandığını düşünüyorsanız, bizi haberdar ediniz.


Yetkili Mahkeme

TULGA; İstanbul, Türkiye'dedir ve bu site Türkiye'de işletilmektedir. Bu siteyi kullanımınız ve koşul ve hükümler, Türkiye yasalarına tabidir. Bu koşul ve hükümlerin gerçekleştirilmesi için İstanbul mahkemelerince alınacak uygulatıcı kararlara razı olduğunuzu gayri kabili rücu olarak kabul etmektesiniz. Dünyanın herhangi bir yerindeki yargılama yetkisiyle bu siteye erişebileceğinizin farkındayız, ancak söz konusu erişimi engelleyebilecek pratik uygulamaya sahip değiliz. Bu site Türk yasalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sitedeki herhangi bir malzeme veya sizin bu siteyi kullanmanız bulunduğunuz yerin yasalarına aykırıysa bu site sizin için değildir ve sizden bu siteyi kullanmamanızı istiyoruz. Kendi kanunlarınızı bilmekten ve bunlara uymaktan siz sorumlusunuz.


Bu koşullardaki değişiklikler

Değiştirilen koşulları sitede ilan ederek bu koşul ve hükümleri herhangi bir zamanda, tamamen kendi inisiyatifimizle değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu hüküm ve koşullarda herhangi bir değişiklik yapıp yapmadığımızı ara ara kontrol etmek sorumluluğu size aittir. İlan edilen değişikliklerden sonra bu siteyi kullanmaya devam etmeniz bu koşulları ya da diğer politikaları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz...