En İyi Tasarıma En İyi Maket Yakıştı

Bu yıl Turquality kapsamında altıncısı düzenlenen Design Turkey jürisi, sınıfının en iyilerini seçti. Ulaşım araçları ve aksesuarları kategorisindeki adaylar arasında “İyi Tasarım” ödülü Anadolu Isuzu tarafından Türkiye’de üretilecek olan Novociti Life modelinin oldu. Araç tasarlanırken yaşlıların ve engelli insanların günlük yaşam içinde daha fazla yer almaları arzusu ön planda tutuldu. Isuzu Ar-Ge merkezi Endüstriyel Tasarım ekibi tarafından tasarlanan araç 2018 yılı içinde üretiliyor olacak.

 

 

 

Tulga Ürün Geliştirme olarak Anadolu Isuzu’nun ölçekli modellerini yapıyor olmaktan kıvanç duyuyoruz. Isuzu ile birlikte gerçekleştirdiğimiz her bir çalışma bizlere yeni tecrübeler kazandırdığı gibi global arenada yer alan bir markanın ihtiyaçları kendimizi daha da ileriye götürmemize olanak sağlıyor. Daha fazla Ar-Ge daha fazla beğeni ile işbirliğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

1 Yorum

  1. Merhaba, çalışmalarınızı çok beğeniyorum. Mekatronik Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Firmanızda yarızamanlı ya da tam zamanlı staj yapmak istiyorum. Portfolyomu yolladım. mail attım ama bir de buradan yazayım istedim. 🙂 teşekkürler.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*